Четверг, 02.05.2024, 12:35
Главная | Регистрация | Вход Приветствую Вас Гость | RSS
[ Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
Copyright MyCorp © 2024 Бесплатный конструктор сайтов - uCoz
  • Страница 1 из 1
  • 1
Форум » Общее на форуме » Онлайн игры » Портал новин
Портал новин
ninarobin092Дата: Суббота, 30.12.2023, 15:13 | Сообщение # 1
Новичок
Группа: Пользователи
Сообщений: 9

Репутация: 0
Статус: Offline
Ласкаво просимо на наш Портал новин на ТЫ НЕ САМ! Тут http://regionews.sumy.ua ми ділимося тільки найактуальнішими та цікавими новинами, які можуть зацікавити кожного. Слідкуйте за ключовими подіями в Україні та світі, будьте в курсі останніх подій та обговорюйте їх разом з нами. З нами ви не залишитесь на самоті у світі інформації!
 
maksimpetrow26Дата: Среда, 14.02.2024, 13:16 | Сообщение # 2
Новичок
Группа: Пользователи
Сообщений: 1

Репутация: 0
Статус: Offline
Я захоплююсь вивченням останніх подій у сфері розробки стартапів для збору та аналізу інформації в галузі космічних та інших ІТ-технологій. У цьому відношенні мені подобається інформаційний портал новин - https://startup.co.ua/. У галузі космічних стартапів я дізнався, що американський космічний технологічний стартап True Anomaly збирається запустити свої перші супутники для маневрування в непосредній близькості від інших об'єктів, їх огляду та фотографування. Американський стартап зі штучним інтелектом Synthetaic збирає $15 млн для створення штучного інтелекту для аналізу даних з космічних та повітряних датчиків. Він вже використовував розробки штучного інтелекту та архів супутникових зображень Planet Labs, щоб незалежно відстежити шлях китайського повітряного кулька-шпигуна через Сполучені Штати до того, як його збили. Ці та інші новини завжди можна прочитати тут, щоб бути в курсі всього нового.
 
Форум » Общее на форуме » Онлайн игры » Портал новин
  • Страница 1 из 1
  • 1
Поиск:

SEO sprint - максимальная раскрутка сайтов!

WMlink.ru - рекламный брокер Анализ сайта в поисковиках Яндекс цитирования